Sunnfjord kommune

FAU Slåtten skule

FAU Slåtten skule

Leiing

  • Leiar:              Roger Midtbø
  • Nestleiar:        Roger Eide
  • Kasserar:        Torje Hirth

Foreldrerådets arbeidsutval (FAU) skal medverke aktivt i:

  • Vurdering av skulen
  • Utviklingsarbeid i skulen
  • Utvikling av eit trygt læringsmiljø for elevane
  • Planlegging og oppfølging i arbeid mot mobbing
  • Sosiale tiltak for elvane
  • Utforming av mål for skulen
  • Utvikle det fysiske skulemiljøet
  • Vere med å sikre trafikkforhold i nærmiljøet

FAU har følgjande underutval

Slåtten FAU har  organisasjonsnummer 922 187 584
Vipps nummer: 555778

 

Medlemmar FAU:

Møteplan

  • Onsdag 22.01.20 kl.19.00
  • Onsdag 29.04.20 kl.19.00
  • Onsdag 20.05.20 kl.18.00

Referat

 

 

KLASSE

REPRESENTANT  

TELEFON  

Epost-adresse

1A Bjørn Are Vollstad 97140250 bjorn.are.vollstad@gmail.com
Vara Hanne Pettersen 97179434    hanne.pettersen@enivest.net
1B Therese Stokke 90671802    Therese.Stokke@konfliktraadet.no
Vara Monika Staberg Sunde 95949287    mstaberg@hotmail.com
1C Are Gunnar Korsvoll 99297078    aregunnar@hotmail.com
Vara Rune Kirkebø 95249405    rkirkebo@hotmail.com
2A Gunnhild Sande 90051615    gunnhildsande@yahoo.com
Vara John Andor Ellingsund 41530506    john.andor.ellingsund@helse-forde.no
2B Torje Hirth 92283508    torje.hirth@gmail.com
Vara Kim Nødset 93493054    kim@nodset.net
2C Oddbjørn Thune-Myklebust 97577414    myklebustod@hotmail.com
Vara Bjarte Urnes 99284353    bjaru@online.no
3A         Lisbeth Strømsli 48297766    lisbethstromsli@hotmail.com
Vara Hjørdis Vik 93890188    hjordis.vik@gmail.com
3B Astrid Irene Solheim Korsvoll 91149816    astridiren@gmail.com
Vara Kjell-Wernik Skarmyr Nystøyl 95172280    kwernik@hotmail.com

4A

Ståle Randal

90067472   

s-randal@hotmail.com

Vara

Therese Stokke

90671802   

Therese.Stokke@konfliktraadet.no

4B

Maria Steimler

92451364   

mariasteimler@gmail.com

Vara

Marit Anne Smørdal

95974949   

maritanne@hotmail.com

5A

Silje Sægrov Amble

47409954   

siljesaegrov@hotmail.com

Vara

Unn Ulvedal Osvoll

90095323   

reisendeunn@hotmail.com

5B

Therese Bøyum

47154917   

Theresec3@hotmail.com

Vara

Cecilie Kvamme Berge

97878782   

cecilie2407@hotmail.com

5C Veronika Kvalsvik Løvold 95169653    velovold@start.no
Vara Sylvi Akhter Fimland 45278190    sylvi3@hotmail.com

6A

Tove E. Klakegg

99379934   

toveeilin@gmail.com

Vara

Morten Skrede

48134800   


morskrede@gmail.com

6B

Roger Eide

95250129   

eideroger1@gmail.com

Vara

Ragnhild Solbakk Hatleseth

95261342   

ragnhildhatl@gmail.com

6C Astrid Bakke Grimeland  95198513    astrid.bakke.grimeland@forde.kommune.no
7A Roger Midtbø 91152528    roger.midtbo@gmail.com

Vara

Tron Ivar Søvde

91831599   

tr-iv-so@online.no

7B

Ina Myklebust Ørjansen

47397294   

ina_oerjansen@hotmail.com

Vara

Olivia Sunde

99296767   

 

7C Nina Masdal 91663458    nina.beate.masdal@forde.kommune.no
Vara